Video Sources 540 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikovidmoly.to
The Worthy

The Worthy

Oct. 08, 2016United Arab Emirates95 Min.
Your rating: 0
10 1 vote

Synopsis

Pasi shumica e ujit në botë është helmuar, një grup i vogël të mbijetuarish që jetojnë pranë një rezervati ujor futen në një lojë vdekjeprurëse si macja me miun dhe duhet të mbrojnë veten nga mysafirë që nuk janë ashtu si duken.

The Worthy
Original title The Worthy

Director

Cast

Similar titles

Kill Speed
The Virtuoso
Mandy
Four Brothers
Terminator 2: Judgment Day
Mr. Right
Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of Life
The Witcher: Nightmare of the Wolf
Ninja Assassin
First Blood
Paycheck
16 Blocks