Video Sources 61 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikoevoload.io
The Yin-Yang Master: Dream of Eternity

The Yin-Yang Master: Dream of Eternity

Dec. 24, 2020China132 Min.PG
Your rating: 0
7 1 vote

Synopsis

Qing Ming, Mjeshtri Jin-Jang, mori dëshirën e fundit të zotit të tij dhe shkoi në Qytetin Perandorak për të marrë pjesë në ceremoninë e adhurimit të qiejve.

 

The Yin-Yang Master: Dream of Eternity
Original title 晴雅集
IMDb Rating 6.3 2,612 votes
TMDb Rating 7.3 38 votes

Director

Guo Jingming
Director

Cast

Mark Chao isQingming
Qingming
Wang Ziwen isPrincess Zhang Ping
Princess Zhang Ping
Wang Duo isHe Shouyue
He Shouyue
Jessie Li isLongye
Longye
Xu Kaicheng isPosessed Painter
Posessed Painter
Sun Chenjun isKilling Stone
Killing Stone
Jasper isSnow Tengu
Snow Tengu
Ju Xiaowen isThe Eye Demon
The Eye Demon
Wang Qing isThe Hair Demon
The Hair Demon

Similar titles

Murder on the Orient Express
Daddy Issues
R2B: Return to Base
Forgetting Sarah Marshall
The Lives of Others
Truth
Dragonball Evolution
Godzilla
Bad Education
Soul Surfer
Final Score
The Red Sea Diving Resort