Video Sources 55 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikodfmagazine.co.uk
These Final Hours

These Final Hours

It's never too late to find someone worth living for.Jul. 31, 2014Australia87 Min.R
Your rating: 0
6 1 vote

Synopsis

Një njeri egoist ishte nisur drejt një feste që po zhvillohej pak orë para fundit të botës, por përfundon duke shpëtuar një vajzë të vogël dhe duke kërkuar babain e saj. Lidhja e fortë që krijohet mes tyre e shtyn atë në rrugën drejt shpagimit.

 

These Final Hours
Original title These Final Hours
IMDb Rating 6.7 15,711 votes
TMDb Rating 6.5 353 votes

Director

Zak Hilditch
Director

Cast

Similar titles

Step Up Revolution
Death Kiss
Aquaman
I Hate Luv Storys
The Descent: Part 2
The Ward
Kiss and Cry
Gone
Kidnapping Mr. Heineken
If Beale Street Could Talk
True History of the Kelly Gang
Sıcak (Fati)