Video Sources 767 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikovudeo.net
This Is 40

This Is 40

The sort-of sequel to 'Knocked Up'Dec. 20, 2012USA134 Min.R
Your rating: 0
10 1 vote

Synopsis

Pete dhe Debi jane nje cift qe po mbushin te 40-tat, femijet e tyre e urrejne njeri-tjetrin, bizneset e tyre po falimentojne, ata po humbasin shtepine dhe marredhenia e tyre po shkaterrohet.

This Is 40
This Is 40
This Is 40
This Is 40
This Is 40
This Is 40
This Is 40
This Is 40
This Is 40
This Is 40
Original title This Is 40
IMDb Rating 6.2 109,159 votes
TMDb Rating 5.6 879 votes

Similar titles

Bandits
No Reservations
Werewolves Within
Mamma Mia!
Kung Fu Panda 3
Fan-Fan the Tulip
Oliveri dhe Shokët
Berlin, Berlin
Honey 2
Habit
Turbo
Wetlands