Video Sources 237 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko ne Albvidfcom
Three Colors: Blue

Three Colors: Blue

Jan. 10, 1993France98 Min.R
Your rating: 0
10 1 vote

Synopsis

Një grua mundohet të gjejë një mënyrë për të jetuar jetën pas vdekjes së burrit dhe fëmijës së tyre…

Three Colors: Blue
Three Colors: Blue
Three Colors: Blue
Original title Trois couleurs : Bleu
IMDb Rating 8.0 78,836 votes
TMDb Rating 7.8 652 votes

Director

Cast

Juliette Binoche isJulie Vignon
Julie Vignon
Hélène Vincent isLa journaliste
La journaliste
Philippe Volter isL'agent immobilier
L'agent immobilier
Claude Duneton isLe médecin
Le médecin
Julie Delpy isDominique
Dominique

Similar titles

Ash Is Purest White
I Origins
Suzzanna: Buried Alive
Run Raja Run
Love at Second Sight aka Mon inconnue
Moonrise Kingdom
Black Mass
Gomorrah
National Treasure
Seal Team Six: The Raid on Osama Bin Laden
Columbus Circle
Waves