Video Sources 163 Views

  • Shiko ne Albvidfeurl.com
Three Letters 2: Hablis

Three Letters 2: Hablis

Aug. 14, 2015Turkey104 Min.PG
Your rating: 0
5 1 vote

Synopsis

Pas një jete të qetë dhe të lumtur, një gruaje dhe familjes së saj, iu shndërrohet jeta në një makth kur fillojnë të ndodhin vepra të mbinatyrshme dhe misterioze në shtëpinë e tyre.

Original title Üç Harfliler 2: Hablis
IMDb Rating 3.5 325 votes

Similar titles

Regression
Aquaslash
The Love Witch
Ma
Curse of Chucky
Red Letter Day
Peninsula
The Woman
Ruin Me
47 Meters Down: Uncaged
A Serbian Film
Annem aka My Mother