Video Sources 538 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko ne Albvidalbavid.xyz
Thumper

Thumper

Apr. 20, 2017USA93 Min.
Your rating: 0
6 1 vote

Synopsis

Dy adoleshentë, të ardhur nga një lagje e varfër, fillojnë të punojnë për një tregtar droge të rrezikshëm. Ardhja e një vajze të re në qytet dhe marrëdhënia e saj me një nga djemtë, do iu vërë jetët në rrezik. Deri ku do arrijë lidhja e tyre?

Thumper
Original title Thumper
IMDb Rating 6.2 525 votes
TMDb Rating 5.4

Similar titles

Blood: The Last Vampire
Raavan
1 Night
Yeh Saali Aashiqui
Whiteout
Tomboy
Kuch Kuch Locha Hai
Check Point
Itsy Bitsy
A Hidden Life
Escape Room
Eternal Beauty