Video Sources 70 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikovidmoly.net
Time Is Up

Time Is Up

Falling in love is a state of change.Sep. 09, 2021Italy80 Min.Not Rated
Your rating: 0
9 1 vote

Synopsis

Një aksident do t’i detyrojë Vivienin dhe Roin të ndalojnë dhe të kërkojnë në jetën e tyre, minutë pas minuti pas në kohën e aksidentit, dhe më në fund të fillojnë të jetojnë në një të tashme që ndoshta do të jetë më emocionuese se çdo paracaktim fati.

 

Time Is Up
Time Is Up
Original title Time Is Up
IMDb Rating 4 189 votes
TMDb Rating 6.8 5 votes

Similar titles

The Cable Guy
Tokyo Ghoul
Patti Cake$
Antigang
Under the Skin
A Company Man
Brain on Fire
Blue Story
Tristani dhe Isolde
The Kindness of Strangers
Slumdog Millionaire
Bamfaad