Video Sources 765 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko
TMNT

TMNT

Mar. 23, 2007Hong Kong90 Min.PG
Your rating: 0
7 1 vote

Synopsis

Kur bota kërcënohet nga një e keqe antike, katër breshkat adoleshente duhet të ribashkohen dhe t’i tejkalojnë të metat e tyre në mënyrë që të fitojnë në përballje me të.

TMNT
TMNT
TMNT
TMNT
Original title TMNT
IMDb Rating 6.3 55,854 votes
TMDb Rating 6

Director

Kevin Munroe
Director

Cast

Chris Evans isCasey Jones (voice)
Casey Jones (voice)
Sarah Michelle Gellar isApril O'Neil (voice)
April O'Neil (voice)
Mako isSplinter (voice)
Splinter (voice)
Kevin Smith isDiner Cook (voice)
Diner Cook (voice)
Patrick Stewart isWinters (voice)
Winters (voice)
Zhang Ziyi isKarai (voice)
Karai (voice)
Laurence Fishburne isNarrator (voice)
Narrator (voice)
Mitchell Whitfield isDonatello / Additional Voices (voice)
Donatello / Additional Voices (voice)
James Arnold Taylor isLeonardo (voice)
Leonardo (voice)
Mikey Kelley isMichelangelo (voice)
Michelangelo (voice)

Similar titles

P.O. Box Tinto Brass
LOL
After the Sunset
Debunkers, Inc.
In the Line of Duty 4
Mummy Reborn
Sonatine
Hell & Back
Plastic
Rush Hour 2
Transformers: The Last Knight
Lesbian Vampire Killers