Video Sources 359 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko ne Albvidfcom
To All the Boys: P.S. I Still Love You

To All the Boys: P.S. I Still Love You

Follow Your Heart Like Never BeforeFeb. 12, 2020USA102 Min.TV-14
Your rating: 0
10 2 votes

Synopsis

Lara Xhin dhe Piteri sapo e kanë bërë zyrtare lidhjen e tyre por në skenë hyn një personazh që ka marrë letër dashurie kohë më parë.

To All the Boys: P.S. I Still Love You
To All the Boys: P.S. I Still Love You
To All the Boys: P.S. I Still Love You
To All the Boys: P.S. I Still Love You
To All the Boys: P.S. I Still Love You
Original title To All the Boys: P.S. I Still Love You
IMDb Rating 6.2 7,339 votes
TMDb Rating 7 573 votes

Director

Cast

Lana Condor isLara Jean Song Covey
Lara Jean Song Covey
Noah Centineo isPeter Kavinsky
Peter Kavinsky
Jordan Fisher isJohn Ambrose McClaren
John Ambrose McClaren
Anna Cathcart isKatherine
Katherine "Kitty" Song Covey
Janel Parrish isMargot Song Covey
Margot Song Covey
Ross Butler isTrevor Pike
Trevor Pike
Trezzo Mahoro isLucas James
Lucas James

Similar titles

Original Sin
Baaghi
Keeping Up with the Joneses
Roald Dahl’s The Witches
Hum Tumhare Hain Sanam
Scrooged
Pineapple Express
The Nice Guys
Jane Eyre
The Beach House
Duck Duck Goose
The Muppets