Video Sources 1323 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko ne Albvidfcom
Togo

Togo

Dec. 20, 2019USA113 Min.PG
Your rating: 0
10 1 vote

Synopsis

Historia e qenit të slitës, Togo, i cili drejtoi marshimin e serumit të vitit 1925, por u konsiderua nga shumica se ishte shumë i dobët dhe i vogël për të drejtuar një garë kaq intensive.

Togo
Togo
Togo
Togo
Togo
Togo
Togo
Togo
Original title Togo
IMDb Rating 8.4 411 votes
TMDb Rating 7.1 9 votes

Director

Ericson Core
Director

Cast

Willem Dafoe isLeonhard Seppala
Leonhard Seppala
Thorbjørn Harr isCharlie Olsen
Charlie Olsen
Michael Gaston isJoe Dexter
Joe Dexter
Julianne Nicholson isConstance Seppala
Constance Seppala
Christopher Heyerdahl isGeorge Maynard
George Maynard
Michael McElhatton isJanet Lindeberg
Janet Lindeberg

Similar titles

Bad Santa 2
Meri Pyaari Bindu
The Assassination of Jesse James by the Coward Robert Ford
Below Her Mouth
Home Again
Dry Martina
Black Swan
Parkland
Love Don’t Cost a Thing
The Veil
13 Assassins
The Last Five Years