Video Sources 89 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikoevoload.io
Tom & Jerry

Tom & Jerry

Best of enemies. Worst of friends.Feb. 12, 2021UK101 Min.PG
Your rating: 0
6 1 vote

Synopsis

Rilind rivaliteti legjendar mes Tomit dhe Xherrit, ndërkohë që ky i fundit shkon në hotelin më të mirë të Nju Jorkut, në prag të dasmës së shekullit. Tomit, ndihmësit të menaxheres së hotelit, do t’i duhet ta përzërë miun ngatërrestar, por beteja mes maces e miut përshkallëzohet aq shumë sa kërcënon të shkatërrojë dasmën dhe ndoshta, edhe vetë hotelin.

 

Tom & Jerry
Tom & Jerry
Tom & Jerry
Tom & Jerry
Tom & Jerry
Tom & Jerry
Tom & Jerry
Tom & Jerry
Original title Tom & Jerry
IMDb Rating 6.6 992 votes
TMDb Rating 7.9 139 votes

Director

Tim Story
Director

Cast

William Hanna isTom / Jerry (archive sounds)
Tom / Jerry (archive sounds)
Mel Blanc isTom / Jerry (archive sounds)
Tom / Jerry (archive sounds)
Rob Delaney isMr. DuBros
Mr. DuBros
Ken Jeong isJackie
Jackie

Similar titles

See You Yesterday
The Host
A Wrinkle in Time
R.A.I.D. Special Unit
Kuch Kuch Locha Hai
Open Season 3
The Fox and the Hound
Race to Witch Mountain
Willy’s Wonderland
Beqarja
Polterheist
Mere Brother Ki Dulhan