Video Sources 1181 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko ne Albvidfcom
Tomb Raider

Tomb Raider

Her legend begins.Mar. 14, 2018UK, USA118 Min.PG-13
Your rating: 10
10 2 votes

Synopsis

Lara Croft, vajza e ashpër dhe e pavarur e një aventurieri të humbur duhet të testojë veten përtej limiteve të saj kur e gjen veten në ishullin ku është zhdukur i ati.

Tomb Raider
Tomb Raider
Tomb Raider
Tomb Raider
Tomb Raider
Tomb Raider
Tomb Raider
Tomb Raider
Tomb Raider
Tomb Raider
Original title Tomb Raider
IMDb Rating 7.5 2,897 votes
TMDb Rating 6.1

Director

Roar Uthaug
Director

Cast

Similar titles

The Marksman
G.I. Joe: Retaliation
The Sniper
The Brothers Grimm
Taken 2
A Hard Day
All Is Lost
Covert Operation
Born to Raise Hell
I Am Number Four
The Do-Over
Rio 2