Video Sources 248 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikoabcvideo.cc
Torpedo: U-235

Torpedo: U-235

Oct. 23, 2019Belgium110 Min.PG
Your rating: 0
10 1 vote

Synopsis

Në kulm të Luftës së Dytë Botërore, komandant Stani dhe një grup luftëtarësh të rezistencës nisin një mision vetëvrasës. Ata duhet të dërgojnë në Amerikë një nëndetëse naziste të mbushur me uranium atomik. Ekuipazhi i amatorëve duhet të tejkalojnë nga të gjitha rreziqet, ndërsa ndiqen nga ushtria e Hitlerit, që përpiqet ta shkatërrojë nëndetësen, para se të arrijë në brigjet e sigurta të Amerikës.

Torpedo: U-235
Original title Torpedo
IMDb Rating 6.9 752 votes
TMDb Rating 6.8 20 votes

Similar titles

LEGO DC: Batman – Family Matters
Next
Trolls
Jackass 3D
Twin Daggers
Ice Age
The Keeper
The Immortal-L’immortale
Sex Drive
Entrapment
First Love
Show Dogs