Video Sources 276 Views

  • Shiko ne Albavidalbvid.com
Torrente 5

Torrente 5

Oct. 03, 2014Spain105 Min.Not Rated
Your rating: 0
8 1 vote

Synopsis

Polici Torrente del nga burgu në vitin 2018 dhe gjen një Spanjë ndryshe nga ajo që njihte. Prandaj vendos t’i futet një operacioni krimi për të vjedhur një kazino bashkë me skuadrën e tij të çuditshme.

Torrente 5
Torrente 5
Torrente 5
Original title Torrente 5: Operación Eurovegas
IMDb Rating 5.4 3,494 votes
TMDb Rating 5.2 107 votes

Director

Cast

Santiago Segura isJosé Luis Torrente
José Luis Torrente
Alec Baldwin isJohn Marshall
John Marshall
Fernando Esteso isRamiro Cuadrado
Ramiro Cuadrado
Carlos Areces isRicardito
Ricardito
Angy isChiqui
Chiqui
José María Rubio isManolito Barragán
Manolito Barragán
Cañita Brava isAntoñito
Antoñito

Similar titles

The F**k-It List
The Outsider
Resident Evil: Vendetta
Point Blank
No Mercy
Freezer
Agneepath
Trading Paint
Lost Bullet
Malibu’s Most Wanted
The Nut Job 2: Nutty by Nature
Acts of Vengeance