Video Sources 807 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko ne Openloadopenload.co
  • Shiko ne streamangostreamango.com
  • Shiko ne Upvidupvid.co
Touch Chesi Chudu

Touch Chesi Chudu

Feb. 02, 2018India147 Min.
Your rating: 0
10 2 votes
what going on?

Synopsis

Filmi rrotullohet rreth një oficeri të policisë të quajtur Karthikeya (Ravi Teja), i cili përpiqet të mbajë një ekuilibër mes jetës së tij personale dhe profesionale. Derisa një incident e ndryshon jetën e tij përgjithmonë.

Touch Chesi Chudu
Touch Chesi Chudu
Touch Chesi Chudu
Touch Chesi Chudu
Touch Chesi Chudu
Touch Chesi Chudu
Touch Chesi Chudu
Touch Chesi Chudu
Touch Chesi Chudu
Touch Chesi Chudu
Original title టచ్ చెసి చూడూ
IMDb Rating 5.2 190 votes
TMDb Rating 7.5

Similar titles

Everest
Shark Killer
Rurouni Kenshin: Kyoto Inferno
Total Recall
Kill Ratio
Stardust
Article 15
Love, Simon
Drive Angry
Sleepless
Lapland Odyssey
Anna Karenina