Video Sources 22 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikoevoload.io
Tracks

Tracks

Leave everything behind.Dec. 19, 2013Australia112 Min.PG-13
Your rating: 0
6 1 vote

Synopsis

Historia e vërtetë e Robin Davidson, gruaja që përshkroi 1700 milje përmes shkretëtirës së Australisë perëndimore me katër deve dhe qenin e saj besnik.

 

Tracks
Tracks
Tracks
Original title Tracks
IMDb Rating 7.2 28,844 votes
TMDb Rating 6.9 378 votes

Director

John Curran
Director

Cast

Mia Wasikowska isRobyn Davidson
Robyn Davidson
Adam Driver isRick Smolan
Rick Smolan
Lily Pearl isRobyn Davidson (young)
Robyn Davidson (young)
Rainer Bock isKurt Posel
Kurt Posel

Similar titles

The Departed
The Green Mile
6 Underground
The Christmas Train
Smokin’ Acess
All About My Mother
Gladiator
Wetlands
Fair Game
Touchless
Zombie Tidal Wave
The Stonebreaker