Video Sources 735 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikoevoload.io
Trash

Trash

You never know what you might findOct. 09, 2014UK, Brazil112 Min.R
Your rating: 0
7 1 vote

Synopsis

Tre djem në Brazil zbulojnë në grumbullimin e plehrave diçka për të cilën do të ndiqen nga policia dhe do të mundohen të bëjnë gjënë e duhur me të…

Trash
Trash
Trash
Trash
Trash
Trash
Trash
Trash
Trash
Original title Trash
IMDb Rating 7.2 15,134 votes
TMDb Rating 7 171 votes

Director

Cast

Martin Sheen isFather Juilliard / Padre Juilliard
Father Juilliard / Padre Juilliard
Wagner Moura isJosé Angelo
José Angelo
Selton Mello isFrederico
Frederico
Daniel Zettel isCarlos' partner / Sócio de Carlos
Carlos' partner / Sócio de Carlos
Nelson Xavier isJefferson
Jefferson

Similar titles

Locke
City of God
Center Stage : Turn It Up
The Twilight Saga: Breaking Dawn – Part 2
Wanted
Hidden Figures
The Selfish Giant
I Am Legend
A Ciambra
Operation Cicero
Night at the Museum: Battle of the Smithsonian
Adore