Video Sources 352 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko ne Albvidfcom
Trauma Center

Trauma Center

Dec. 06, 2019USAR
Your rating: 0
8 1 vote

Synopsis

E vetmuar dhe e bllokuar në një repart izolimi spitalor të mbyllur, një grua e re e dëmtuar duhet t’i shpëtojë dy vrasësish të cilët i janë pas të vetmes provë që mund ti lidhë ata me një skenë krimi.

Trauma Center
Trauma Center
Original title Trauma Center
TMDb Rating 7.5 2 votes

Similar titles

Possessor Uncut
This Is the End
Revenger
Dabangg
Mara
Sabata
Extraction
Resident Evil
High Ground
Swordfish
Spider-Man 2
The Music Box