Video Sources 752 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko ne Albavidfcom
Trespass Against Us

Trespass Against Us

Blood is a brutal bond.Jan. 20, 2017UK99 Min.R
Your rating: 0
10 1 vote

Synopsis

Prej tre gjeneratash familja Cutler jeton nga mashtrimet për fushat e Britanisë së Madhe, duke luajtur me të pasurit e lokalitetit dhe autoritet. Mirëpo Chad-i përfundon t’i japë fund principeve të babait dhe mirëqenies së ardhshme të të birit, ndërkohë që të gjitha autoritetet e gjurmojnë.

Trespass Against Us
Trespass Against Us
Original title Trespass Against Us
IMDb Rating 5.9 3,928 votes
TMDb Rating 6.1 39 votes

Director

Adam Smith
Director

Cast

Brendan Gleeson isColby Culter
Colby Culter
Lyndsey Marshal isKelly Cutler
Kelly Cutler
Rory Kinnear isP.C Lovage
P.C Lovage
Sean Harris isGordon Bennett
Gordon Bennett
Tony Way isNorman
Norman
Anastasia Hille isMrs. Crawley
Mrs. Crawley
Mark Lewis Jones isP.C Pollock
P.C Pollock

Similar titles

Replicant
The King
Power Rangers
Creed II
BlacKkKlansman
Hyena Road
The Man Standing Next
Alien³
All Quiet on the Western Front
Radioactive
All My Friends Are Dead
The Banker