Video Sources 767 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikoevoload.io
TRON: Legacy

TRON: Legacy

The Game Has Changed.Dec. 10, 2010USA125 Min.PG
Your rating: 0
10 2 votes

Synopsis

Djali i krijuesit të një bote virtuale shkon të takojë babanë e tij dhe përfundon brënda botës që i ati kishte krijuar.

TRON: Legacy
TRON: Legacy
TRON: Legacy
TRON: Legacy
TRON: Legacy
TRON: Legacy
TRON: Legacy
TRON: Legacy
TRON: Legacy
TRON: Legacy
Original title TRON: Legacy
IMDb Rating 6.8 265,398 votes
TMDb Rating 6.3 1,920 votes

Director

Cast

Jeff Bridges isKevin Flynn / Clu
Kevin Flynn / Clu
Bruce Boxleitner isAlan Bradley / Tron
Alan Bradley / Tron
Amy Esterle isYoung Mrs. Flynn
Young Mrs. Flynn

Similar titles

The Debt Collector
Fighting
Tomb Raider
47 Ronin
22 Minutes
Metro Manila
Ek Villain
The Last Days of American Crime
Wasabi
Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 1
Captain America: The Winter Soldier
Spy