Video Sources 608 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko ne Albvidfcom
Twixt

Twixt

Between the living and the dead, eviil is waiting.Sep. 10, 2011USA84 Min.R
Your rating: 0
7 1 vote

Synopsis

Një shkrimtar me një karrierë në rënie arrin në një qytet të vogël si pjesë e turneut për librin e tij dhe kapet në një mister vrasje që përfshin një vajzë te re. Atë natë në një ëndërr, ai është kontaktuar nga një …

Twixt
Twixt
Twixt
Twixt
Twixt
Twixt
Original title Twixt
IMDb Rating 4.8 9,148 votes
TMDb Rating 5 86 votes

Director

Cast

Val Kilmer isHall Baltimore
Hall Baltimore
Bruce Dern isBobby LaGrange
Bobby LaGrange
Ben Chaplin isEdgar Allan Poe
Edgar Allan Poe
David Paymer isSam Malkin
Sam Malkin
Anthony Fusco isPastor Allan Floyd
Pastor Allan Floyd

Similar titles

Black Death
12 Rounds 3: Lockdown
The Gambler
The Accidental Spy
Who Am I?
The Snare
The Realm
Lost Fare
Hollow in the Land
Rampage: President Down
No Good Deed
The Vast of Night