Video Sources 232 Views

  • Shikovidmoly.to
Two Hearts as One aka Birlesen Gönüller

Two Hearts as One aka Birlesen Gönüller

Oct. 24, 2014Turkey126 Min.PG
Your rating: 0
7 1 vote

Synopsis

Një vështrim brenda historisë së dy sapo-martuarve që ndahen nga njëri-tjetri dhe kalojnë gjysmëshekullin tjetër të jetës së tyre duke u përpjekur të ribashkohen.

Original title Birlesen Gönüller
IMDb Rating 7.7 3,964 votes
TMDb Rating 9 1 votes

Director

Hasan Kiraç
Director

Cast

Serkan Senalp isYoung Niyaz
Young Niyaz
Hande Soral isYoung Cennet
Young Cennet

Similar titles

Collateral
Long Lost
Scrooged
303 Squadron
Fire with Fire
Skin
Air Strike
Holy Motors
Step Up: Year of the Dance
Downhill
Hagazussa
The Last Man