Video Sources 259 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko ne Albvidfcom
Two Rabbits

Two Rabbits

Jan. 20, 2012Brazil108 Min.TV-MA
Your rating: 0
7 1 vote

Synopsis

Në Sao Paulo, skema e Julias një e korruptuar e DA dhe shokut të saj, Henrique avokati gangster Maicom është zbuluar dhe u është derguar Puneve të Brendshme.

Original title 2 Coelhos
IMDb Rating 7.4 4,850 votes
TMDb Rating 7 81 votes

Similar titles

Disobedience
The Golden Glove
Third Person
Wolf Warrior 2
Manifesto
Sarrainodu
Forbidden Ground
Misconduct
The Rendezvous
We Own the Night
Snatch
Dead Draw