Video Sources 25 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikoevoload.io
Unbreakable Kimmy Schmidt: Kimmy vs. the Reverend

Unbreakable Kimmy Schmidt: Kimmy vs. the Reverend

May. 12, 2020USA80 Min.TV-14
Your rating: 0
6 1 vote

Synopsis

Kimi Shmit, një shkrimtare e famshme, niset drejt aventurës së saj më të madhe. Tre shtete, shpërthime, një hamburger që kërcen dhe një histori që ndryshon në çdo moment.

 

Unbreakable Kimmy Schmidt: Kimmy vs. the Reverend
Unbreakable Kimmy Schmidt: Kimmy vs. the Reverend
Unbreakable Kimmy Schmidt: Kimmy vs. the Reverend
Unbreakable Kimmy Schmidt: Kimmy vs. the Reverend
Original title Unbreakable Kimmy Schmidt: Kimmy vs. the Reverend
IMDb Rating 7.0 3,730 votes
TMDb Rating 6.6 73 votes

Director

Cast

Ellie Kemper isKimmy Schmidt
Kimmy Schmidt
Jane Krakowski isJacqueline White
Jacqueline White
Tituss Burgess isTitus Andromedon
Titus Andromedon
Carol Kane isLillian Kaushtupper
Lillian Kaushtupper
Daniel Radcliffe isPrince Frederick Windsor
Prince Frederick Windsor
Jon Hamm isRichard Wayne Gary Wayne
Richard Wayne Gary Wayne
Lauren Adams isGretchen Chalker
Gretchen Chalker
Sara Chase isCyndee Pokorny
Cyndee Pokorny
Sol Miranda isDonna Maria Nuñez
Donna Maria Nuñez
Amy Sedaris isMimi Kanassis
Mimi Kanassis

Similar titles

Yogi Bear
Vicky Donor
Classmates Minus
Spy
Growing Up
Babysitting
I Hate Kids
This Is 40
Why Him?
Welcome to Dongmakgol
Bloody Hell
Ice Age: Collision Course