Video Sources 483 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko ne Albvidfcom
Uncut Gems

Uncut Gems

This is how I win.Dec. 13, 2019USA135 Min.R
Your rating: 0
5 1 vote

Synopsis

Një argjendar në Nju Jork është gjithmonë në kërkim të rezultatit tjetër të madh, bën një seri bastesh të niveleve të larta që mund të çojnë në humbjen e jetës. Hauard duhet të kryejë një akt të pasigurt, për ekuilibruar biznesin, familjen dhe duke shkelur kundërshtarët nga të gjitha anët, në ndjekjen e tij të pamëshirshme të fitores përfundimtare.

Uncut Gems
Uncut Gems
Uncut Gems
Uncut Gems
Original title Uncut Gems
IMDb Rating 8.1 17,399 votes
TMDb Rating 7.6 102 votes

Director

Josh Safdie
Director

Cast

Adam Sandler isHoward Ratner
Howard Ratner
Julia Fox isJulia De Flore
Julia De Flore
Idina Menzel isDinah Ratner
Dinah Ratner
Kevin Garnett isKevin Garnett
Kevin Garnett
The Weeknd isThe Weeknd
The Weeknd
Tilda Swinton isAnna (voice)
Anna (voice)
John Amos isJohn Amos
John Amos
Trinidad James isTrinidad James
Trinidad James

Similar titles

Mom and Dad
Cop Out
Fantastic 4: Rise of the Silver Surfer
One for the Money
The Life of David Gale
Piercing
Lakeview Terrace
Proud Mary
The Hunter’s Prayer
3:10 to Yuma
The Thaw
The Rundown