Video Sources 195 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko ne Albvidfcom
Undercover Punch and Gun

Undercover Punch and Gun

Jun. 28, 2019Hong Kong90 Min.PG
Your rating: 0
7 1 vote

Synopsis

Polici i maskuar Vu bashkohet me aleatë të pazakontë që të luftojë një tregtar të madh droge dhe të ndërpresë kontrabandën.

Undercover Punch and Gun
Undercover Punch and Gun
Undercover Punch and Gun
Undercover Punch and Gun
Undercover Punch and Gun
Undercover Punch and Gun
Undercover Punch and Gun
Undercover Punch and Gun
Original title 潛龍狙擊
IMDb Rating 4.3 26 votes

Director

Frankie Tam
Director

Cast

Similar titles

Suspiria
Shaitan
Mulholland Drive
Big Mommas: Like Father, Like Son
Cagefighter: Worlds Collide
Go for It
Horns
Deadly Pickup
The Thaw
Unknown Origins
The Tracker
The Circle