Video Sources 36 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikoevoload.io
Undine

Undine

Jul. 01, 2020Germany90 Min.Unrated
Your rating: 0
8 1 vote

Synopsis

Undine punon si historiane dhe ligjëron mbi zhvillimin urban të Berlinit. Por kur burri që dashuron e tradhëton ajo vepron sipas mitit të lashtë. Undine duhet të vrasë njeriun që e tradhtoi dhe të kthehet tek uji.

 

Undine
Undine
Undine
Undine
Undine
Undine
Undine
Undine
Undine
Undine
Original title Undine
IMDb Rating 6.4 1,863 votes
TMDb Rating 6.8 33 votes

Similar titles

Mulan
About Time
Out of Time
Smuggling Hendrix
Mr. Right
Don Jon
Lolita
Daddy Issues
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the Wardrobe
The Gold Rush
I’m Not Here
Green Zone