Video Sources 180 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikovidmoly.net
Unstoppable

Unstoppable

A HUMAN TRAFFICKING RING FACES THEIR DOOM WHEN THEY KIDNAP AN EX-GANGSTER’S WIFENov. 22, 2018South Korea115 Min.Not Rated
Your rating: 0
8 1 vote

Synopsis

Dong-Chul dhe Ji-Soo janë një çift i martuar e të lumtur. Një ditë, Dong-Chul kthehet dhe e gjen shtëpinë në kaos dhe gruaja e tij është zhdukur.

Unstoppable
Unstoppable
Unstoppable
Original title 성난황소
IMDb Rating 6.6 1,339 votes
TMDb Rating 7.3 21 votes

Director

Kim Min-ho
Director

Cast

Ma Dong-seok isKang Dong-chul
Kang Dong-chul
Kim Min-jae isGomsajang
Gomsajang
Park Ji-hwan isChoon-sik
Choon-sik
Bae Noo-ri isSo-yeon
So-yeon
Lim Hyung-jun isChoi Joong-yeon
Choi Joong-yeon

Similar titles

Hot Shots!
Pitbull. Ostatni pies
Himmatwala
Recoil
The Rise of the Krays
Poojai
Golden Slumber
The Quake
The American
Ant-Man and the Wasp
The Silencing
Us and Them