Video Sources 72 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikoevoload.io
Untraceable

Untraceable

A cyber killer has finally found the perfect accomplice: You.Jan. 22, 2008USA101 Min.R
Your rating: 0
6 1 vote

Synopsis

Agjentes së FBI-së, Jennifer Marsh i është dhënë një detyrë të ndjekë dhe zbulojë një vrasës të pagjurmueshëm i cili publikon video të drejtpërdrejta të viktimave të tij në internet. Me kalimin e kohës, ndjekja bëhet edhe më personale.

Untraceable
Untraceable
Untraceable
Untraceable
Original title Untraceable
IMDb Rating 6.2 46,785 votes
TMDb Rating 6 511 votes

Director

Cast

Diane Lane isAgent Jennifer Marsh
Agent Jennifer Marsh
Billy Burke isEric Box
Eric Box
Colin Hanks isGriffin Dowd
Griffin Dowd
Joseph Cross isOwen Reilly
Owen Reilly
Mary Beth Hurt isStella Marsh
Stella Marsh
Peter Lewis isRichard Brooks
Richard Brooks
Perla Haney-Jardine isAnnie Haskins
Annie Haskins
Christopher Cousins isDavid Williams
David Williams
Jesse Tyler Ferguson isArthur James Elmer
Arthur James Elmer
Brynn Baron isMrs. Miller
Mrs. Miller

Similar titles

Eye in the Sky
Greenland
Ruin Me
Killer Joe
Free Ride
Ninja
Speed
Crank
Wild Tales
Ateet
Watchmen
My Summer of Love