Video Sources 103 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikoevoload.io
Upside-Down Magic

Upside-Down Magic

Find your magicJul. 31, 2020USA96 Min.TV-G
Your rating: 0
8 1 vote

Synopsis

Nori është një vajzë 13 vjeçare e cila zbulon se ka fuqi magjike dhe vendos të shkojë në shkollën e magjisë me shoqen e saj të ngushtë, Reinën. Për shkak të diferencave në nivelin e fuqisë shoqet do të ndahet. Reina do të ndikohet nga forcat e errëta të magjisë dhe Nori duhet të shpëtojë situatën.

Upside-Down Magic
Upside-Down Magic
Upside-Down Magic
Upside-Down Magic
Upside-Down Magic
Upside-Down Magic
Upside-Down Magic
Upside-Down Magic
Upside-Down Magic
Upside-Down Magic
Original title Upside-Down Magic
IMDb Rating 4.5 232 votes
TMDb Rating 7.4 17 votes

Director

Joe Nussbaum
Director

Cast

Izabela Rose isNory Boxwood Horace
Nory Boxwood Horace
Siena Agudong isReina Carvajal
Reina Carvajal
Kyle Howard isBudd Skriff
Budd Skriff
Max Torina isAndres Padillo
Andres Padillo
Elie Samouhi isElliot Cohen
Elliot Cohen
Alison Fernandez isPepper Phan
Pepper Phan
Vicki Lewis isHeadmaster Knightslinger
Headmaster Knightslinger

Similar titles

Batman vs. Dracula
Soul Surfer
Underworld
The Stronghold
Coraline
Mortal Engines
Thunderstruck
Skubi Du, Netet Arabe
Ralf Shkatërruesi
Përbindëshat Kundër Alienëve
Batman vs. Teenage Mutant Ninja Turtles
Dragon Ball Z: Resurrection ‘F’ (Dublim)