Video Sources 381 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko ne Openloadopenload.co
  • Shiko ne Streamangostreamango.com
  • Shiko ne Upvidupvid.co
Upside Down

Upside Down

Two worlds. One future.Sep. 27, 2012Canada, France104 Min.PG-13
Your rating: 0
10 1 vote
what going on?

Synopsis

Në një univers alternativ, ku bota e binjakëzuar kanë gravitete të kundërta, një i ri ballafaqohet me paragjykimet ndërplanare dhe ligjet e fizikës në kërkimin e tij për t’u ribashkuar me vajzën e humbur prej ëndrrave të tij në këtë aventurë romantike shikuese që shtron pyetjen: çka nëse dashuria është më i fortë se graviteti?

Upside Down
Upside Down
Upside Down
Upside Down
Upside Down
Upside Down
Upside Down
Upside Down
Upside Down
Upside Down
Original title Upside Down
IMDb Rating 6.4 64,392 votes
TMDb Rating 6.2

Director

Cast

Kirsten Dunst isEden Moore
Eden Moore
Jim Sturgess isAdam Kirk
Adam Kirk
Timothy Spall isBob Boruchowitz
Bob Boruchowitz
James Kidnie isLagavullan
Lagavullan
Janine Theriault isMiss Maguire
Miss Maguire

Similar titles

Angels Fallen
Ashes in the Snow
Attila
Midnight Sun
Underworld: Awakening
Season of the Witch
Ten Thousand Saints
Death at a Funeral
Stray Bullets
Hachi: A Dog’s Tale
The Little Prince
All the Money in the World