Video Sources 165 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko ne Albvidfcom
Valhalla

Valhalla

Let the journey beginOct. 10, 2019Denmark105 Min.PG
Your rating: 0
5 1 vote

Synopsis

Në kohën e luftëtarëve Vikingë dhe zotave të fuqishëm nordik, dy fëmijë të vegjël ndeshen me përbindësha dhe perëndi të inatosura që të parandalojnë një profeci të vjetër që mund të shkatërrojë botën.

Valhalla
Valhalla
Valhalla
Valhalla
Valhalla
Valhalla
Valhalla
Valhalla
Valhalla
Original title Valhalla
IMDb Rating 5.9 1,734 votes
TMDb Rating 5.9 8 votes

Similar titles

Dick Tracy
The Ash Lad: In the Hall of the Mountain King
Avengers Confidential: Black Widow & Punisher
Under the Skin
Herkuli dhe Ksena-Beteja për malin Olimp
Harry Potter and the Philosopher’s Stone
Limitless
The Core
Aladin
AVP: Alien vs. Predator
Super 8
Horse Girl