Video Sources 134 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikovideobin.co
Valley Girl

Valley Girl

May. 08, 2020USA102 Min.PG-13
Your rating: 0
7 1 vote

Synopsis

Të vendosur në një valë muzikore të viteve ‘80-të, një çift i ri të dashuruarish, nga dy botë të ndryshme, kundërshtojnë prindërit dhe shoqërinë e tyre, për të qëndruar së bashku.

Valley Girl
Valley Girl
Original title Valley Girl
TMDb Rating 5 2 votes

Similar titles

Super Troopers
Anna Karenina
Torrente 5
Ask Bu Mu?
Dostana
Snatchers
Kiss and Cry
Veteran
Juliet, Naked
Love n’ Dancing
How to Talk to Girls at Parties
Dil Se…