Video Sources 534 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko ne Albvidfcom
Vanishing on 7th Street

Vanishing on 7th Street

Stay in the light.Sep. 11, 2010USA92 Min.R
Your rating: 0
10 1 vote

Synopsis

Kur një ndërprerje masive të energjisë zhyt qytetin e Detroit në errësirë totale, një grup i ndryshëm individësh do e gjejnë veten të vetmuar. E gjithe popullsia do te zhduket ne ajer duke lene mbrapa vetem rroba njerezish, makina te braktisura dhe erresire totale.

Vanishing on 7th Street
Vanishing on 7th Street
Vanishing on 7th Street
Vanishing on 7th Street
Vanishing on 7th Street
Vanishing on 7th Street
Vanishing on 7th Street
Vanishing on 7th Street
Vanishing on 7th Street
Original title Vanishing on 7th Street
IMDb Rating 4.9 22,948 votes
TMDb Rating 4.8

Director

Cast

Neal Huff isChicago Reporter
Chicago Reporter
Jordan Trovillion isConcession Girl
Concession Girl
Erin Nicole isPaige Taylor
Paige Taylor
Carolyn Clifford isFemale TV Anchor
Female TV Anchor

Similar titles

Brothers’ Nest
3 A.M.
The Head Hunter
Elysium
Brothers
Red Dawn
The Darkest Hour
Gone
The Devil Inside
Hotel Mumbai
Take Shelter
Whitewash