Video Sources 28 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikovidmoly.net
Vengeance is Mine

Vengeance is Mine

They destroyed his life. Now they'll fear his fury.Oct. 08, 2021United Kingdom79 Min.Not Rated
Your rating: 0
6 1 vote

Synopsis

Herri, një burrë i lënduar që përpiqet të pajtohet me vrasjen e gruas dhe vajzës së tij. Kur zbulon vendndodhjen e vrasësve ai zgjohet nga pikëllimi dhe i mbushur me hakmarrje, kërkon të shkatërrojë ata që shkatërruan jetën e tij.

 

Vengeance is Mine
Original title Vengeance is Mine
IMDb Rating 5.5 97 votes
TMDb Rating 5 1 votes

Similar titles

You Were Never Really Here
Brick Mansions
Defiance
Star Trek Into Darkness
The Intruder
Backstabbing for Beginners
Rise of the Legend
Baadshah
Flash Point
Kick
Don’t Hang Up
Camera Obscura