Video Sources 660 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko ne Albvidfcom
Vincent N Roxxy

Vincent N Roxxy

Outrun Outdrive OutliveApr. 18, 2016USA110 Min.R
Your rating: 0
7 1 vote

Synopsis

Vinsenti dhe Roksi njihen në manyrë të pazakontë dhe bien në dashuri, por ata nuk e shijojnë dot këtë dashuri, sepse dhuna i ndjek kudo.

Vincent N Roxxy
Vincent N Roxxy
Original title Vincent N Roxxy
IMDb Rating 5.5 1,001 votes
TMDb Rating 5.8

Director

Cast

Similar titles

Beacon Point
The Lost Bladesman
Hunt for the Wilderpeople
Terminal
20th Century Women
Minority Report
Ghulam
Nënta (9)
The Constable
Zana
Happy Death Day
2 States