Video Sources 33 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikoevoload.io
Violation

Violation

Sep. 14, 2020Canada107 Min.Unrated
Your rating: 0
6 1 vote

Synopsis

Një grua e trazuar në prag të divorcit kthehet në shtëpi tek motra e saj e vogël pas viteve të ndara. Por kur motra dhe kunati i saj tradhtojnë besimin e saj, ajo fillon një kryqëzatë të egër hakmarrjeje.

 

Violation
Violation
Violation
Violation
Original title Violation
IMDb Rating 5.4 1,082 votes
TMDb Rating 6.4 8 votes

Similar titles

Sarkar 3
Manhattan Night
Atlantics
Love Aaj Kal
The Sandman
Offering to the Storm
Curse of Chucky
Serena
Fobia
Burnt
The Bourne Supremacy
Cardinals