Video Sources 748 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko ne Albvidfcom
Walk of Shame

Walk of Shame

Awesome night. Epic aftermath.May. 02, 2014USA95 Min.R
Your rating: 0
10 1 vote

Synopsis

Komedia e jashtëzakonshme, “Walk of Shame”, luhet nga Elizabeth Banks, në rolin e një gazetareje të shkathët, të cilën, nata që kalon me një të panjohur, James Marsden, e bën të endet deri në mëngjes rrugëve të Los Anxhelosit, pa telefon, makinë, kartë identiteti apo para, dhe kjo vetëm tetë orë para intervistës më të rëndësishme të punës në karrierën e saj.

Walk of Shame
Walk of Shame
Walk of Shame
Walk of Shame
Walk of Shame
Walk of Shame
Walk of Shame
Walk of Shame
Walk of Shame
Walk of Shame
Original title Walk of Shame
IMDb Rating 6.0 44,499 votes
TMDb Rating 5.8

Director

Steven Brill
Director

Cast

Elizabeth Banks isMeghan Miles
Meghan Miles
Ethan Suplee isOfficer Dave
Officer Dave
Vic Chao isShift Captain / Dispatch
Shift Captain / Dispatch
Ken Davitian isCab Driver
Cab Driver

Similar titles

Me and Earl and the Dying Girl
Holmes & Watson
Skubi du dhe Përbindëshi i Meksikës
The Prom
Kingpin
Malibu’s Most Wanted
Katha Nayagan
Torrente 4: Lethal crisis
Krishtlindjet e Pufëve
Kambakkht Ishq
The Last Word
My Hero Academia: Heroes Rising