Video Sources 100 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikoevoload.io
Walking on Sunshine

Walking on Sunshine

Jun. 19, 2014UK97 Min.Not Rated
Your rating: 0
5 1 vote

Synopsis

Një vajzë e re (Annabel Scholey) vendos të bëjë dasmën e saj në Itali, pa e ditur se i fejuari (Greg Wise) dhe motra e saj (Hannah Arterton) kanë qenë para disa vitesh shumë të dashuruar me njëri tjetrin.

Original title Walking on Sunshine
IMDb Rating 5.4 4,849 votes
TMDb Rating 6.3 176 votes

Similar titles

People You May Know
Monster-in-Law
Man Up
Ishq Click
All I Want for Christmas
Deadpool
Your Sweet Intoxication
Meet the Fockers
Mistress America
Bird People
The Inbetweeners 2
Dope