Video Sources 612 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikoalbavid.xyz
Walking Out

Walking Out

Jan. 21, 2017USA96 Min.PG-13
Your rating: 0
6 1 vote

Synopsis

Dejvid, një adoleshent i rritur në qytet, udhëton drejt Montanës, për t’iu bashkuar babait të divorcuar, në sezonin e ri të gjuetisë. Baba dhe bir mundohen të krijojnë afrimitet, derisa një takim me anën e keqe të natyrës, ndryshon gjithçka.

Walking Out
Walking Out
Original title Walking Out
IMDb Rating 6.0 930 votes
TMDb Rating 6.6 17 votes

Similar titles

Manchester by the Sea
Fallen
Secrets Of State
Memoirs of a Geisha
NH10
White Boy Rick
Bad Times at the El Royale
Rim of the World
The Voices
American Ninja 3: Blood Hunt
Knuckledust
Diverge