Video Sources 321 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko ne Albvidfcom
Warning Shot

Warning Shot

Sep. 14, 2018USA90 Min.N/A
Your rating: 0
7 1 vote

Synopsis

Një nënë e vetme dhe e bija merren peng nga dy banditë për t’i marrë të drejtat fitimprurëse që trashëgojnë nga vdekja e gjyshit të saj. Çdo gjë do të dalë jashtë kontrollit…

Warning Shot
Warning Shot
Original title Warning Shot
IMDb Rating 5.0 148 votes
TMDb Rating 6 2 votes

Similar titles

Taking Lives
Colette
Cook Up a Storm
.45
Exam
Krystal
The Rig
The Crew
Don
Kill Bill: Vol. 2
American Wrestler: The Wizard
Lancaster Skies