Video Sources 199 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko ne Albvidfcom
We Have Always Lived in the Castle

We Have Always Lived in the Castle

May. 17, 2019USA96 Min.Not Rated
Your rating: 0
7 1 vote

Synopsis

Merikat, Konstanca dhe xhaxhai i tyre Xhulian jetonin në izolim pasi kishin përjetuar një tragjedi familjare gjashtë vjet më parë. Kur kushëriri Çarles kthehet për të vjedhur pasurinë e tyre, ai rrezikon të zbulojë një sekret të cilin ata kanë shumë vite që e ruajnë.

We Have Always Lived in the Castle
We Have Always Lived in the Castle
We Have Always Lived in the Castle
We Have Always Lived in the Castle
We Have Always Lived in the Castle
Original title We Have Always Lived in the Castle
IMDb Rating 5.5 1,640 votes
TMDb Rating 5.4 31 votes

Director

Cast

Taissa Farmiga isMerricat Blackwood
Merricat Blackwood
Sebastian Stan isCharles Blackwood
Charles Blackwood
Alexandra Daddario isConstance Blackwood
Constance Blackwood
Crispin Glover isUncle Julian Blackwood
Uncle Julian Blackwood
Paula Malcomson isHelen Clarke
Helen Clarke
Peter O'Meara isSam Clarke
Sam Clarke
Stephen Hogan isJohn Blackwood
John Blackwood
Peter Coonan isBobby Dunham
Bobby Dunham

Similar titles

Elle
Make It Happen
Gloria Bell
Incarnate
Absolution
Five Minarets in New York
The Taking of Tiger Mountain
Wild Tales
Largo Winch II
Cashback
Mr. Turner
Hamilton 2: But Not if it Concerns Your Daughter