Video Sources 122 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko ne Albvidfcom
We Summon the Darkness

We Summon the Darkness

Let Us Prey.Dec. 13, 2019USA83 Min.R
Your rating: 0
7 1 vote

Synopsis

Historia e tre vajzave që ndjekin një kult djallëzor të drejtuar nga babai i njërës prej tyre. Ata do të nxiten për vrasjet e radhës si një mënyrë për të përmbushur zemërimin e Zotit, por diçka bëhet pengesë dhe dikush tradhëton.

Original title We Summon the Darkness
IMDb Rating 5.8 69 votes
TMDb Rating 6.7 6 votes

Director

Marc Meyers
Director

Cast

Similar titles

The Legacy of the Bones
Rebecca
Open Water
Agent Revelation
Strange But True
Bird Box
City of Lies
Kidnapping Mr. Heineken
American Assassin
I Spit on Your Grave 2
Landmine Goes Click
Disappearance at Clifton Hill