Video Sources 148 Views

  • Shiko ne Albvidfcom
We Take the Low Road

We Take the Low Road

May. 23, 2019USAPG
Your rating: 0
10 1 vote

Synopsis

Një rrjedhje informacioni hedh dritë mbi korrupsionin midis qeverisë amerikane dhe industrisë farmaceutike. Pas daljes së këtij informacioni, fillon një seri vrasjesh që përfshin drejtorë të rëndësishëm në industrinë farmaceutike.

We Take the Low Road
Original title We Take the Low Road
IMDb Rating 5.3 82 votes
TMDb Rating 6 1 votes

Director

Cast

Elijah Stevenson isTeenage Mason
Teenage Mason
Pisay Pao isHospice Worker
Hospice Worker
Angela DiMarco isDetective Rocchi
Detective Rocchi
Brian Sutherland isThompson Darby
Thompson Darby
S. Scott McCracken isSheriff Lathrop
Sheriff Lathrop
Tony Doupe isSenator
Senator
Madelyn Grace isLittle Girl
Little Girl
Rich Morris isMason Garrett
Mason Garrett

Similar titles

SPL: Kill Zone
Geek Charming
Men, Women & Children
Long Lost
Wild Card
High Strung Free Dance
Berlin Syndrome
Maze
A Christmas Carol
The Warning
Prime
The Lucky One