Video Sources 41 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikovudeo.net
Welcome to the Jungle

Welcome to the Jungle

Unleash your inner beast!Apr. 27, 2013Puerto Rico95 Min.Not Rated
Your rating: 0
8 1 vote

Synopsis

Kris me kolegët e tij të punës formojnë një skuadër për një “seminar në xhungël” i cili nuk shkon sipas planit. Trajneri i tyre, një ish-marins i me probleme mendore, plagoset nga një tigër dhe Kris me skuadrën e tij tashmë kanë mbetur në një ishull të pabanueshëm.

 

Welcome to the Jungle
Welcome to the Jungle
Original title Welcome to the Jungle
IMDb Rating 4.9 12,451 votes
TMDb Rating 5.1 304 votes

Similar titles

Daawat-e-Ishq
Horton Hears a Who!
Thank You
Fan-Fan the Tulip
Ingrid Goes West
Minions
Fanboys
The Myth
Growing Up
Stjuarti i vogel 3
Mr. & Mrs. Smith
Meet the Blacks