Video Sources 1159 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko ne Albvidfcom
What Happens in Vegas

What Happens in Vegas

Get LuckyMay. 07, 2008USA99 Min.PG-13
Your rating: 0
5 1 vote
what going on?

Synopsis

Një burrë dhe një grua detyrohen, për arsye ligjore, të jetojnë si çift për një periudhë të caktuar kohore. Në lojë janë një shumë e madhe parash.

What Happens in Vegas
What Happens in Vegas
What Happens in Vegas
What Happens in Vegas
What Happens in Vegas
Original title What Happens in Vegas
IMDb Rating 6.1 141,370 votes
TMDb Rating 5.8 500 votes

Director

Tom Vaughan
Director

Cast

Ashton Kutcher isJack Fuller
Jack Fuller
Cameron Diaz isJoy McNally
Joy McNally
Lake Bell isTipper
Tipper
Queen Latifah isDr. Twitchell
Dr. Twitchell
Treat Williams isJack Fuller Sr.
Jack Fuller Sr.
Dennis Miller isJudge Whopper
Judge Whopper
Dennis Farina isRichard Banger
Richard Banger
Zach Galifianakis isDave the bear
Dave the bear

Similar titles

Meet Dave
The Hangover Part III
October Gale
Jab We Met
Lost in London
The Big White
Champions
Moms’ Night Out
Rat Race
Chicken Little
Dirty Sexy Saint
Natalie