Video Sources 268 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko ne Albvidfcom
Where’d You Go, Bernadette

Where’d You Go, Bernadette

Disappearances can be deceivingAug. 16, 2019USA103 Min.PG-13
Your rating: 0
5 1 vote

Synopsis

Ish-arkitektja e talentuar Bernadet Foks duket se i ka të gjitha: një shtëpi të bukur në Siatëll, një burrë të suksesshëm e të dashur dhe një vajzë adoleshente, nxënëse e shkëlqyer. Kur Bernadeta papritmas zhduket pa lënë gjurmë, familja e saj e shqetësuar fillon në një aventurë emocionuese për të zgjidhur misterin.

Where’d You Go, Bernadette
Where’d You Go, Bernadette
Where’d You Go, Bernadette
Where’d You Go, Bernadette
Where’d You Go, Bernadette
Where’d You Go, Bernadette
Where’d You Go, Bernadette
Where’d You Go, Bernadette
Original title Where'd You Go, Bernadette
IMDb Rating 6.5 4,088 votes
TMDb Rating 6.7 49 votes

Director

Cast

Cate Blanchett isBernadette Fox
Bernadette Fox
Emma Nelson isBee Branch
Bee Branch
Billy Crudup isElgie Branch
Elgie Branch
Judy Greer isDr. Kurtz
Dr. Kurtz
Laurence Fishburne isPaul Jellinek
Paul Jellinek
James Urbaniak isMarcus Strang
Marcus Strang

Similar titles

A Taxi Driver
Fëmijët Spiunë 3
Wild Card
The American
Negative
Untogether
Show Dogs
Secret Superstar
Reindeer Games
Mother
Home Again
Yakuza: Like a Dragon