Video Sources 55 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikovidmoly.net
White Lie

White Lie

Sep. 07, 2019Canada96 Min.PG
Your rating: 0
8 1 vote

Synopsis

Një studente universiteti e cila shtiret si e sëmurë me kancer për të fituar vëmendje dhe përfitime monetare, përpiqet me të gjitha forcat për të ruajtur sekretin e saj.

White Lie
Original title White Lie
IMDb Rating 6.5 351 votes
TMDb Rating 7.5 2 votes

Director

Cast

Kacey Rohl isKatie Arneson
Katie Arneson
Amber Anderson isJennifer Ellis
Jennifer Ellis
Martin Donovan isDoug Arneson
Doug Arneson
Thomas Olajide isDr. Jabari Jordan
Dr. Jabari Jordan
Christine Horne isJulia Stansfield
Julia Stansfield
Darrin Baker isDr. Becker
Dr. Becker
Vanessa Matsui isHeather Sheer
Heather Sheer
Lanette Ware isDr. Platt
Dr. Platt

Similar titles

Johnny Mad Dog
Three Steps Above Heaven
Feel the Beat
Ayla: The Daughter of War
The Courier
Fast & Furious
The Hundred-Foot Journey
Suzzanna: Buried Alive
The Third Wife
Thunder Road
The Devil’s Violinist
Pardes