Video Sources 384 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikovidmoly.net
Why Hide?

Why Hide?

Christmas with friends can be bloody murderMar. 30, 2018UK85 Min.G
Your rating: 0
9 1 vote

Synopsis

Një grup miqsh mblidhen për festa në një shtëpizë të largët por shumë shpejt, planet shkojnë ters. Një nga miqtë humbet dhe del në pah e vërteta e marrjes së asaj shtëpize për pushime. Krishtlindjet kthehen në kaos dhe e pasojnë makthe të përgjakshme…

Why Hide?
Why Hide?
Why Hide?
Why Hide?
Why Hide?
Why Hide?
Original title Why Hide?
IMDb Rating 4.4 5 votes
TMDb Rating 5.5 2 votes

Similar titles

The Dip Run
Rikthim në qytetin e Hallouinit
Love & Other Drugs
Skubi du dhe Mbreti i Goblinit
Black Bear
Le Chef
Io sono Tempesta
No Good Heroes
Buddy Games
Babyteeth
Mad Families
Bon Cop Bad Cop